PREČÍTAJTE SI KNIHU AKO EBOOK 

ALEBO AKO TLAČENÚ KNIHU

 

RECENZIE

Myslím, že na vystihnutie tejto kníhy úplne stačí jedno slovo – Vynikajúca! Dej je strhujúci, postavy skutočne realistické, príbeh rozhodne zaujme aj ľudí, čo nemajú radi sci-fi knihy. Nie je to žiadny obyčajný román ... je to akčné, strhujúce ale zároveň romantické.
Rozhodne odporúčam! Kupila som si to ako ebook ale knihu kúpim ako dar. Jednoducho radosť čítať a ma to prekvapivý záver. Knihu hodnotím 5 hviezdičkami za naozaj strhujúci dej, ktorý nenudí. A autorka je Slovenka, no super.
— Martinus.sk
skvelý, pútavý príbeh o niečom novom (minimálne pre mňa) :) užila som si čítanie a oddych pri tejto knižke a odporúčam. Skvelý príbeh od skvelej slovenskej autorke.
— Goodreads.com
Klasický napínák, musíte jednoducho čítať a čítať až do konca. Dej, zápletka všetko dobré vymyslené. Oplatí sa kúpiť a prečítať!!
— PantaRhei.sk
Tak táto kniha je úplne najlepšia akú som kedy čítala :) Skvelé spracovanie, perfektný nápad a to, že je celý príbeh písaný v prítomnom čase - to ma úplne uchvátilo. Nikdy som nečítala lepšiu knihu, zhltla som ju (dá sa povedať) za dva dni, celý príbeh prinúti čitateľa prečítať si riadok po riadku a neprestať... Jednoznačne odporúčam!! Už sa teším na pokračovanie :)
— Martinus.sk
Keď som dostala do rúk túto knihu, vôbec som si nemyslela že ju napísala Slovenka. Vlaďa, je jedna milá a úspešná autorka a ja jej prajem len to dobré do života! A teraz k jej dielu. Túto knihu som nevedela pustiť z ruky, má napínavý dej, postavy sú mega úžasné, Veľmi sa mi zo začiatku páčilo ako Sara mala “dvoj-život” Cez Deň iný človek. A Večer. ľahko sa to dalo čítať, bolo to vtipné napínavé. Má to také čaro keď ju čítate večer... :) Ani neviete ako a už je ráno! Za mňa 5 z 5 :) Teším sa na jej pokračovanie !!!:)
— PantaRhei.sk

RECENZIE OD KNIŽNÝCH BLOGERIEK

Kath the bookworm
"Nevím proč, ale mám od českých/slovenských autorů menší očekávání. Nemůžou přeci napsat takovou pecku jako je třeba Harry Potter, Hra o trůny nebo Hobita.Dobře, takhle kvalitní díla už asi nikdo nenapíše, ale proč by od českých nebo slovenských autorů nemohly vznikat dobré knihy? Mohly! Důkazem jsou napříkladKaziměsti od Martina Bečana a nebo třeba Insomnie!!!" Celá recenzia - v češtině

Marry's World
"Do knihy som sa okamžite začítala a ľahko som sa dokázala vžiť do života hlavnej hrdinky.... Insomnia je niečo nové, iné, odlišné od toho, čo som doteraz čítala." Celá recenzia

Nyshtia books
"Ja Saru milujem. Milujem jej povahu. Milujem ako rozmýšľa. Milujem aj to ako sa k vám prihovára... A proste občas mám strach pretočiť ďaľšiu stranu pretože absolútne nevieš čo sa deje.  Ten dej je tak super napísaný že nemôžeš predvídať. Absolútne nič..." Celá recenzia

Svet kníh
"Bolo to akčné, romantické, nadprirodzené, prepracované, premyslené, miestami vtipné a vážne originálne." Celá recenzia

Book, thought, dream
"Nechýba romantika a celý dej okorenila povaha hlavnej postavy jej občasná nezodpovednosť a chuť užívať si všetok čas ktorý jej Insomnia poskytuje... Dej bol naozaj veľmi pútavý a udržal ma pri knihe až kým som ju celú nedočítala." Celá recenzia